30 Ocak 2013 Çarşamba

#OLL İS VEL!#

yeni kitaplarım
Finaller biteli 2 hafta olcak neredeyse..
Ne kadar çok çalıştığımı siz bilyorsunuz bir önceki şu yazımdan biliyorsunuz :) okumayanları bu kız ne diyor demesin efendim bir önceki yazımıza alalım onları..
Sanki bitmemiş gibi hiç bitmiş gibi hissetmiyorum blog!Her zamanki sınav sonrası ritüellerimi de gercekleştirdim, dolabımı bastan ütülemek, kozmetik dolbaımı düzenleyip fırcalarımı yıkamak gibi ( ehehe henüz fırcalarımı yıkamadım bak bi bu kaldı :) hehe)

Şimdi  eee sınav bitti de sonucları ne yaptın diye adama bir sorarlar değil mi?!!! Hep o imrendiğim şey gerçekleşti, yata yata sorunsuz, bütsüz gectim üstelik 3 yıldır gecemedim lanetli bir dersim de dahil olmak üzere!!! MAŞALLAHH diyelim demeyenin yemeginde kıl cıksın, 5 tane görümcesi olsun :P :D evvvet parti yapabiiliriz kızlar! :) yok mu bana çikolatalı pasta ısmarlayan? :))) patlasın havai fişekler konfetiler nerde hediyelerim huu size diyorum :) Motivasyona ihtiyacım var ama kimseden ses çıkmıyor :/ neyse canınız sağolsun :p

Sınavlarım büyük bir vicdan azabıyla geldi geçti fakat ben kendime çok söz verdim blog.. Çok kitap okuyup eski ruh halime dönme düşüncelerim var, artık konusmak da bile zorlanıyorum ki bu benim en büyük korkumdur dilim sürçse bile ben daha erken konusup nazar degen bir bebek olmam sebebiyle küçükken kekeme tedavisi gördüm, şimdi sorun yok çok şükür ama en ufak bir şeyde içimde derinlerde hatırlıyorum ve geri dönmekten korkuyorum.. bunu hissettmemek için bazen çok konuşmaktan kendimi ifade etmekten kaçınıyorum.. Bunu kimseye söylemedim buraya yazıyorum.. Kitap okuyarak bu sorunu düzeltebilecegimi ve kendimi geliştireceğimi ve bazı aradıgım soruların cevabını bulacagımı düşünüyorum. Gittim bütün paramla kitap aldım ve listemin yalnızca çeyregini alabildim :/ olsun bunlar bir bitsin tatil bitmeden sonra okul kütüphanesinden almayı düşünüyorum. Her kitabı alacak kadar zengin olmayı devasa bir kütüphanemin olmasını çok isterdim. Şimdilik mümkün değil, sonuc olarak ben okuyayım da kimin oldugu mühim değil kitaplar..

Kendime ödev verdim anlayacagınız cok okumak istiyorum! sayfalarca gözlerim pörtleyene kadar.. Çok kitap kaçırdım çok geç kaldım..

İçimde telafi edecek gücüm ve gayretim oldugu sürece geç kalmış sayılmayız, umarım... :)
    #OLL İS VEL!#

14 yorum:

nabrut dedi ki...

aay yavrum benim paralar gitti yani:))
sefan olsun...
bende çocukken şişko imişim kilo alma korkum ondan mı acaba:(
kaç gün tatiliniz var peki:)

ansiklopedia dedi ki...

nabrut: :) olabilir tabi ben insanın makineler gibi resetlenecegini pek sanmıyorum bastırabiliriz en fazla :)
tatilim çok ya bu sene rektör öğrencileri düşündüğünden mi yoksa yaz okulu olmayacagından mıdır nedir tatilimiz çook :) 4 martda başlıyor okul 1,5 ay tatil hiç fena degil ;)

Yasemin dedi ki...

Listenin kalanınıda alırsın inşAllah, gerçi okul kütüphanesinin kitaplarıda olsa farketmez haklısın.
O geçemediğin dersede yürekten bir maşAllah dedim, çikolatalı pastan hazır, gelebilirsin :)

ansiklopedia dedi ki...

yasemin: tesekkür ederim canım :)
pastaya hayır demem tabiki :)) adres neydi tatlım hemen geleyim :P :)

Adsız dedi ki...

o vakit sana iyi okumalar :) nar ağacı çok harika bir kitap, burda görünce tekrar okuyasım geldi.

ansiklopedia dedi ki...

men de boor: tesekkür ederim :) inşallah bende begenirim. cok begendiğin kitapları okumalısın dediklerin neler baska?

Büşra dedi ki...

Çok sevindimm hepsinden geçmene :) Darısı başımıza duaya ihtiyacımız var :( Listenin devamını almakta nasip olsun inşallah.

hayalotobüsü dedi ki...

ben den de bir maşallah!
benimde öyle lanetli bir dersim vardı,ara sınavı verdim darısı büt e inşaAllah:)
okumaların için de bereketli vakitler:)

nabrut dedi ki...

offf o ne tatil öyle:)
buluşalım:)

ansiklopedia dedi ki...

büşra: dileklerin için sagol canım hiç bir öğrenci kalmasın kesinlikle berbat bir duygu umarım bir daha yasamam :) güzel gecsin sınavların büşracım ;)

hayalotobüsü: şu bütler iyiki geldi gerci ben girmedim ama zamanında olsaydı bu kadar yıpranmazdım diye düşünüyorum :) inşallah inşallah çok güzel hayallerim var hepsi benim olsun :)

nabrut: tatil sıkıcı geciyor inşallah canım buluşalımmm :)

nabrut dedi ki...

ben ciddiyim:)

ansiklopedia dedi ki...

nabrut: :) ben de ciddiyim :)

nabrut dedi ki...

sınavlarımı yeni atlattım döenemedim ama buluşalım başbaşa ama :) sadece ikimiz:)
oturalım konuşalım dertleşelim :)

ansiklopedia dedi ki...

benim biteli çok oluyor canım, tamam buluşalım bana uyar :) mail atıyorum şimdi, görüşelim bakalım :))