19 Ağustos 2013 Pazartesi

ORTAYA KARIŞIK :)) VOL1

***Külüstür demeye dilim varmaz şükretmesini bilmek lazım ama orta halli bir telefonum var. Beni ilk gördüğü andan beri beni görünce donup kaldı. Ben olsam ben de donardım :) kim dayanabilir şu kızcede ki cazibeye bilog söyler misin? :) 2bucuk yıldır beraberliğimiz donarak tutlarak devam etmekte aman nazar değmesin. Ama onunla canımı en cok sıkan şey biloglarınıza yorum bırakamıyorum.. yorum yazmam için laptaptan girmem gerek onu da su aralar sadece dizi film için acıyorum ve kuzenlerin düğün telaşı derken vakit kalmıyor.. Yorum yazamıyorum demek izlediğim bilogları okumadıgım anlamına gelmiyor.. Hiç telefondan bire giremesem bile gece uyumadan önce tek tek bakıyorum kendimce fikir yürütüyorum ama tabi çogu kez bu fikirlerimi sizinle paylaşamıyorum.. çok sevdiklerim daha cok yazsa keşke.. ve artık yazmayı bırakanları ise burdan yolasım var!

***Kitap okumadıgım için mutsuz oluyorum. Ne zaman mutsuz olsam kitap okumadın ondan diyorum.. terapim, kafa dagıtıcım, huzurum, farklı dünyalara uçusum o! ama şu sıralar okuyamıyorum peki sonra 1 ay sonra okul kpss dersanesiyle nasıl okuciim bilog?huff

**** instagramda çok güzel ,becerikli, fıstık gibi hatunlar var :)) Allah kadınları ayrı bir güzel yaratmıs, burdan hepinize maşallah diyorum, olurdabir gün ayfonum olursa size nasıl beceriksiz olunur, bir kızın binbir çirkin hallerini göstermek isterdim  :))

***Çeyiz ne demekmiş gördüm ki ne gördüm. Yarabbi incik cıncık bir ton göz nuru yazmalar havlular pikeler örtüleri ütülemek nedir bilir misin bilog? Heleki onları çeyiz odasınını duvarına tektek iğneleyip '' ayse kız şöyle mi sersek böyle mi diyen sanki uzay mekiği inşa edercesine odanın dört bir yanına 8 kadınla nasıl çeyiz serilir bilir misin? :)) tamam tamam gıcıklık etmeyim cok eglenceli, renkli ama inanılmaz yorucu bir gündü. 100 tane yemeni ütüledim sanırım ütü görmek istemiyorummm. Keske fotoğraflarını koyabilse buraya ama benim olmayan birseyi izinsiz koyamam, bilog desem ögrenirler falan uff bu renk cümbüşünden bilogum mahsum kaldı..

*** Önceki gün o çeyizler kaldırılıp paketlendi..sermek kadar bu da ayrıntılı bir sürecti bir ara koli, tabak çanak içinde kendimi kaybettim ama en cok işin bu kısmı biraz hüzünlü, kız tarafı olmak zor, oğlan tarafı hep eglencesinde ama kız vermek başka..

***Gelin hanımın pıtırcık kuzeni olarak cici, sade elbise arayışım Tuğba-Venn'in katkılarıyla huzurla sonlanmıstır. ''flash tv şarkıcılarının tesettürlü halleri'' isimli komposizyonu yansıtmayacagım için teşekkürler Tuğba :))

***Takı parasına acıyan bir ben miyim acep? Şallarım 20tl genelde ama bir kolye alayım desen 25ten aşagı yok. Şal alır başını kaparsın cok sık kullanırsın esarba şala giden paraya acımam pek ama takı öyle değil. Takı takmayı cok severim, seyretmesi bile güzel :) ama ben almayım hediye olsun hep :) ahh ahh :))

***Ben kilo aldım ahalii derken ayaklarım nasıl 2 numara küçülmüşnasıl olmuş anlamadım :) Neredeyse palet kıvamındaki ayaklarım vardı benim ama boyuma göre normal aslında. 39ken 37 giyiyorum.. ama sıkı oluorum rahatıma düşkünüm sanırım artık 38oldum.Bana bişeyler oluyor valla hiç ömrümde görmediğim kadar kilo aldım :/ 4kilo birden :( ;( buraya hertülü zırlama efekti koyma hakkım var bence hakettim ;( :( ama ne hikmetse ayaklarım küçüldü ayakkabılarım bol geliyor, yürürken ayagımdan fırlayacaklar diye panik oluyorum.bu durum iyi mi kötü mü bilemedim :)

***dc gelen derslerine büte giren şaşkın olarak tarihe gecmekle kalmadım ortalamam tavan yaptı maşallah tebrik ediyorum kendimi :) 4 yıllık üniversite hayatımın en başarılı dönemiydi darısı kalan son bir seneme ve sonrasında beni bekleyen uzun yada kısacık hayatıma :)

***bilogum, sizi ,yazmayı ,kırmızı yazılı 1 yorum denetlenmeyi bekliyor yazısını görmeyi çoooook özledim..

3 yorum:

Nice Büşra dedi ki...

Ben de senin gibiyim telden okuyorum ama yorum bırakamıyorum :/ Yzıların okunuyor. 1 yorum denetlenmeyi bekliyor ;)

Ebubekir Ağbaba dedi ki...

bloğunuzu cok beğendim takipteyim sizide beklerim : http://ebubekiragbaba.blogspot.com/

Nil'in Melikesi dedi ki...

BÜŞRa: :) yanlız olmadıgımı biliyorum teşekkürler

ebubekir: hoşgeldin, begenmene sevindim hep beklerim ;)